Gülmekten Gebereceksiniz  Gir İçeri GEBER Kayit
Gülmekten Gebereceksiniz  Gir İçeri GEBER Kayit
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt Ol  Anasayfa  Kapı  Galeri  Latest images  Arama  Giriş yap  

Gülmekten Gebereceksiniz Gir İçeri GEBER

YazarMesaj
PixeLanCe
Admin
Admin
PixeLanCe

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 310
Teşekkür Sayısı Teşekkür Sayısı : 1
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 22/06/10
Yaş Yaş : 31
Nerden Nerden : Dünyadan
İş/Hobiler İş/Hobiler : Webmaster
Gülmekten Gebereceksiniz  Gir İçeri GEBER Fmphpb10
Gülmekten Gebereceksiniz  Gir İçeri GEBER Fmchro10
Gülmekten Gebereceksiniz  Gir İçeri GEBER Saygin10
Gülmekten Gebereceksiniz  Gir İçeri GEBER Left_bar_bleue198 / 999198 / 999Gülmekten Gebereceksiniz  Gir İçeri GEBER Right_bar_bleue

Oyun Kurucusu
Beşiktaşlı
Mage Oyuncusu

Kişi sayfası
Başarı Puanı::
Gülmekten Gebereceksiniz  Gir İçeri GEBER Imgleft1822/1903Gülmekten Gebereceksiniz  Gir İçeri GEBER Empty_bar_bleue  (1822/1903)
Seviye:
Gülmekten Gebereceksiniz  Gir İçeri GEBER Imgleft1206/1903Gülmekten Gebereceksiniz  Gir İçeri GEBER Empty_bar_bleue  (1206/1903)
Güçlük:
Gülmekten Gebereceksiniz  Gir İçeri GEBER Imgleft1900/1903Gülmekten Gebereceksiniz  Gir İçeri GEBER Empty_bar_bleue  (1900/1903)
Gülmekten Gebereceksiniz  Gir İçeri GEBER Empty
MesajKonu: Gülmekten Gebereceksiniz Gir İçeri GEBER   Gülmekten Gebereceksiniz  Gir İçeri GEBER EmptyPaz Haz. 27, 2010 3:13 pm

Zeka Bu Olsa Gerek

New York'ta bir bankanın önünde duran son model Rolls Royce otomobilden inen adam, hızlı adımlarla bankaya girdi ve önüne çıkan ilk görevliye, bireysel kredi için başvuruda bulunmak istediğini söyledi. Görevli onu, müşteri temsilcisine götürdü. Adam, çok acele bir is iç...in Avrupa'ya gitmek zorunda olduğunu ve bu nedenle bir hafta vadeli beş bin dolar krediye gereksinim duyduğunu söyledi. Müşteri temsilcisi kısa bir araştırma yaptıktan sonra. "Ticari ve mali sicilinizi inceledik. Bu krediyi almanız için bir engeliniz yok" dedi ve ekledi: Fakat bir konuyu belirtmeliyiz. Bizim bankamızla daha önce hiç çalışmamışsınız. Banka olarak sizi resmen tanımıyoruz. Bu nedenle, söz konusu krediyi verebilmemiz için karşılığında sizden bir teminat almak zorundayız". Adam cebinden Rolls Royce'un anahtarını çıkardı, bankanın müşteri temsilcisine uzattı: "Çok acelem var, uçağa yetişeceğim." dedi. "kapıdaki Rolls Royce' umu teminat olarak alabilirsiniz". Kredi işlemleri çok hızlı bir bicimde tamamlandı. Banka Rolls Royce otomobili bankanın garajına çektiler, adama da beş bin dolar krediyi verdiler. Müşteri temsilcisi, kişisel merakını gidermek için bir hafta boyunca özel bir araştırma yaptı ve bankalarının bu yeni müşterisinin çok büyük bir is adamı ve çok büyük bir servet sahibi olduğunu öğrendi. Bir hafta sonra adam yeniden gelip, borcunun anaparası beş bin dolarla, bir haftalık faizi dokuz bucuk doları ödedikten sonra, müşteri temsilcisi bir turlu yenemediği merakının dürtüsüyle sordu: "Sizin, çok büyük bir is adamı ve çok büyük bir servetin sahibi olduğunuzu öğrendim" dedi. "Yalnızca kişisel merakımdan soruyorum. Lütfen söyler misiniz, sizin için çok küçük bir miktar olan beş bin dolarlık krediye neden gereksinim duydunuz?" Adam hafifçe gülümsedi: "Siz de bana lütfen söyler misiniz?" dedi. "Böyle lüks bir otomobili, New York'ta hangi kapalı garaja, bir hafta boyunca dokuz bucuk dolara bırakabilirsiniz?
(para kazanmak sadece çalışma ve hırsla olmaz,zeka da gerekir..)

Konusmamanın Faydası

yüzü gözü mosmor bir kadın doktora gider.Doktor: Ne oldu size?
Kadın: Doktor bey, ne yapacağımı bilemiyorum. Kocam ne zaman içip de eve sarhoş
dönse beni gebertene kadar dövüyor.Doktor: Bu konuda size çok işe yarayan bir çözümüm var hanımefendi.Kocanız sarhoş olarak eve geldiğinde elinize bir bardak şekerli çay alın ve kocanız yatıp uyuyana kadar ağzınıza alacağınız bir yudum çayı ağızınız içinde sürekli dolaştırın.İki hafta sonra, aynı kadın, eli yüzü düzgün şekilde doktoru ziyaret eder.Kadın: Evet doktor, harika bir çözümdü bu. Kocam eve sarhoş geldiği herseferinde, yatıp uyuyana kadar ağzıma bir yudum çay alıp ağzımı çalkalar gibi ağzımda dolaştırdım; ve kocam bana hiç dokunmadı.Doktor: Gördünüz mü, ağzınızı kapalı tutmak ne kadar çok işe yarıyor...

Aldatan Kadın

Adamın biri işten eve gelmiş bir bakmış, karısı başka bir adamla yatakta. Hemen tabancasını almış ve öteki adama:- 'Madem karımı istiyorsun onu benden erkek gibi al. Seni düelloya davet ediyorum'...Öteki adam bunu kabul etmiş, ikisi birlikte yandaki odaya girmişler kapıyı kapatmışlar, sonra kadının kocası öteki adama fısıldamış:
-
'Aslında kimsenin canının yanmasına gerek yok, ikimizde havaya ateş
edelim sonra ölmüş gibi yere yatalım, karım ilk önce hangimizin yanına
koşarsa en çok sevdiği odur'...
Böylece ikisi havaya bir el ateş
edip hemen kendilerini yere atmışlar...
Kadın silah sesini duyar duymaz
koşarak içeri girmiş...
Yere yatan iki adama bakmış ve bağırmış.....:
- 'Hayatım çıkabilirsin, ikisi de öldü..!!!!

Ah Roger Ah!!!!

Roger ağır şartlar altında çalışan bir işçidir. Boş zamanlarını hep bowling ve voleybol oynayarak gecirmektedir. Karısı bu duruma üzülür ve bir hafta sonu onu striptiz klübüne götürmeye karar verir. O aksam beraberce klübün kapısına gelirler. Kapıdaki bodyguard ,

-"Hey Roger .. Seni görmek ne guzel !" der..

Karısı,
...
-"Daha önce buraya gelmişmiydin Roger..?"

Roger:

-"Hayır hayır o adamı bowlingten tanıyorum.."

İçeri girerler ve bir masaya otururlar... Garson gelir:

-"iyi aksamlar Roger...Her zamanki gibi Cin tonik di mi?."

Karisi:

-"Roger bana bak sen buraya daha önce geldin değil mi?"

Hafif hafif öfkelenmeye başlayan karısını sakinleştirmek zordur. Roger:

-"Ne alakasi var..Voleyboldan tanırım onu bir ikitek içmişliğimiz var. Ordan yani.."

Karısı pek tatmin olmamıştır ama neyse..

Derken striptizci hatunlardan biri masaya gelir:

-"Selam Roger. Yine özel masa şovundan mı istersin..?"

Roger boka batmıştır. Karısı hışımla yerinden kalkar ve klübü terk eder. Roger peşinden kosar. Kadın bir taksiye biner ve taksi kalkmadan Roger'da biner. Kadın öfkeden patlayacakmış gibidir ve korkunç sinirlidir..
Şöför:

"Bu geceki çok suratsızmış Roger.."

Türk-Amerikalı-Alman

Bir Türk, bir Amerikalı ve bir alman birlikte saunaya gitmişler. Bellerinde birer havlu saunada oturmuşlar ter atarlarken, bip bip bip diye ses duyulmuş. Amerikalı, sağ eliyle sol koluna dokunup,
- "Çağrı cihazım çaldı. Derimin altında elektronik devre var da..." demiş. Aradan biraz zaman geçmiş, bu sefer bir cep telef...onu çalmaya başlamış. Bunun üzerine alman, sol avuç içini kulağına götürmüs ve konuşmaya başlamış. Görüşmesi bitince, Türk'e ve Amerikalıya dönüp,
- "Avucumun içinde cep telefonu devresi var da..."
demiş teknolojik olarak geri kalmayı gururuna yediremeyen Türk,
- "Bana bir dakika izin verin"
demiş ve dışarı çıkmış. Birkaç dakika sonra döndüğünde poposunun arasına sıkışmış tuvalet kağıdı sarkıyormuş. Amerikalı ve Alman'ın kendisine garip garip baktığını görünce,
- "Faks geliyor da.."

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
http://magicfounder.tr.gg/

Gülmekten Gebereceksiniz Gir İçeri GEBER
1 sayfadaki 1 sayfası