Kahkaha Fırtınası  Kayit
Kahkaha Fırtınası  Kayit
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt Ol  Anasayfa  Kapı  Galeri  Latest images  Arama  Giriş yap  

Kahkaha Fırtınası

2 posters
YazarMesaj
PixeLanCe
Admin
Admin
PixeLanCe

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 310
Teşekkür Sayısı Teşekkür Sayısı : 1
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 22/06/10
Yaş Yaş : 31
Nerden Nerden : Dünyadan
İş/Hobiler İş/Hobiler : Webmaster
Kahkaha Fırtınası  Fmphpb10
Kahkaha Fırtınası  Fmchro10
Kahkaha Fırtınası  Saygin10
Kahkaha Fırtınası  Left_bar_bleue198 / 999198 / 999Kahkaha Fırtınası  Right_bar_bleue

Oyun Kurucusu
Beşiktaşlı
Mage Oyuncusu

Kişi sayfası
Başarı Puanı::
Kahkaha Fırtınası  Imgleft1822/1903Kahkaha Fırtınası  Empty_bar_bleue  (1822/1903)
Seviye:
Kahkaha Fırtınası  Imgleft1206/1903Kahkaha Fırtınası  Empty_bar_bleue  (1206/1903)
Güçlük:
Kahkaha Fırtınası  Imgleft1900/1903Kahkaha Fırtınası  Empty_bar_bleue  (1900/1903)
Kahkaha Fırtınası  Empty
MesajKonu: Kahkaha Fırtınası    Kahkaha Fırtınası  EmptyPaz Haz. 27, 2010 3:36 pm

Birbirinden Güzel 5 Fıkra

Dikkat !!! : Gülmekten Başına Bişey Gelenler ( ölenler , felç olanlar , delirenler , gülmekten ağlayanlar , salak salak " çok komiiiiiiik " diye bağrıp milleti rahatsız edenler SORUMLULUK BİZİM DEĞİL Very Happy

1.-)

Günlerde bir gün zengin bir iş adamının iş yeri olur..artık yaşlanır iş adamı işi oğluna bırakmak ister..oğlu davar mı davar , inek mi inek insanlardandır..bu iş yerinde ineği bir uca koyuyor diğer uçtan..sucuk sosis gibi gıdalar olarak paketlenmiş şekilde çıkıyor..bu iş yerinde.... baba oğluna 3 ay devir ediyor bu iş yerini ve çocuğunun işi yürütebilecek kapasitedede olup olmadıgını gözetliyor.. 3 ay geçiyor ve babası oğlunun yanıan geliyor.. eee oğul anladınmı biraz bu işlerden? Oğul babacım çok sağol anladım fakat tek bir şey aklımı kurcalıyor.?? Ne ''Babacım şimdi bu ineği burya koyuyoruz sucuk olarak çıkıyor.. peki tam tersten buraya sucuk soksak inek olarak çıakrmı babacım?'' der.. Baba--Çıkar evladım..Nasıl? ''Anana bi sucuk soktum senin gibi inek çıkdı der '' :d:d

2.-)

Dünya kupası' nda finlandiyalı Penty kendi kalesine tamı tamına 5 tane gol atmıstır..xD maç sonunda takım arkadasları Penty'e pusula bile almışlardır..

3.-)

6-0 biten galatasaray fenerbahçe maçından sonra gs li arif tanınmamak için yaşlı bir adam kılığına girer ve bır cafe ye gider. Cafe de yanına yaşlı bır bayan yanaşır ve : -"naber Arif" der. Bunun uzerıne arif delirir nasıl tanıdı bu kadın beni diye düşünüp durur. Ertesi gün yine aynı cafede aynı kadın yanaşır arifin yanına yine -"naber arif" der.3.gün arif cok değişik bır kılıkta gider cafeye ve yine aynı kadın yanaşır ve yine -"naber arif" der. Arif dayanamayıp sorar nerden tanıyosun beni diye.Yaşlı teyze : -"olum ben bülent len" der

4-)

Istanbulda özürlüler için açılan bir olimpiyat salonunda, yüzme yarışları yapılmaktadır. Yüzücüler yerlerini alırlar. 1. Kulvarda bacağından sakat bir yüzücü, 2. Kulvarda kolundan sakat biri vs vs. 10. kulvarda ise Temeli getirirler, Temel sırf "Kafa" dan oluşmakta: Sonra yarışma başlamış tüm sporcular kulvara çıkmışlar,bizim temelin kafasınıda koymuşlar kulvara.Start verilmiş tüm sporcular havuza atlamış. Neyse oradan biri de temelin kafayı sallamış havuza. Herkes finishe doğru giderken bizim temelin kafa dibe doğru gidiyormuş. Yarışma bitmiş görevliler temelin kafayı çıkartmışlar "hani 1. olcakdın" demişler.Temel "Ya hiç sormayın, olacaktım ama kulağıma kramp girdi" demiş.

5-)

Diyarbakır'da Şehmus okula gelir, tabii bizim Şehmus ilkokul talebesi, ama her tarafı yara bere içinde, hoca sorar, "Şehmus oğlum ne oldu sana", Şehmus der, "Babam dövmiştir". Hoca sorar, "Niye oğlum", "Valla bilmiyom hocam akşam evde yatıyık biraz sonra babamın sesini duyuyom, Ali uyudun mi ali den ses çıkmiy Veli uyudunmi e veliden de ses çıkmiy Mehmed uyudin mi Mehmedden de ses çıkmiy Şehmus uyudin mi diy, ben de yok buba uyumadım diyrem oda geliy beni doviy." Bunun üzerine hoca, bak Şehmus bu gibi durumlarda uyumasan da ses etmemek lazımdır der. Şehmus kafa sallar eve gider, ertesi gün okulda Şehmus daha fena dövülmüş olarak gelir. Bunu gören hoca merakla gider yanına ; "Şehmus ne oldi kim yapti" der. Şehmus der ki "Bubam yapmıştır." "Niye Şehmus ne oldi", Şehmus anlatır. "Hocam akşam evde yatıyık biraz sonra yine babam in sesini duyuyom, Ali uyudun mi ali den ses çıkmiy Veli uyudunmi e Veliden de ses çıkmiy Mehmed uyudin mi Mehmedden de ses çıkmiy Şehmus uyudin mi diy, ben de uyumadım ama hiç ses etmedim. Bunun üzerine anam ile bubam bir gıpraşmaya başladiler anlamadım ne oliy biraz sonra anam dedi ki, la ihsan ben geliyom, bubam da haticem ben de geliyom dedi ben de ula nereye gidiyonuz ben de Geliyom dedim... hoca derki; oğlum bunlar anne baba, gider gider gelirler. Sen hiç bozuntuya verme. Uyuyo gibi yap. peki demiş Şehmus. Ertesi gün bir bacak kırık. " Bu sefer ne oldu? " der hoca. Hocam, dediğin gibi yapmişem. Hiç ses çıkarmamişem. En son bubam anamın arkasına geçti, "ben çocuk isterem, ben çocuk isterem!" diye bağırmaya başlayınca; ben de fırsat bu fırsat demişem. Geçtim bubamın arkasına, " Ben de bisiklet isterem !!!!

Umarım beğenmişinizdir

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
http://magicfounder.tr.gg/
yavuz123
Yeni Üye
Yeni Üye
yavuz123

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 27/06/10
Kahkaha Fırtınası  Fmfire10
Kahkaha Fırtınası  Left_bar_bleue1 / 9991 / 999Kahkaha Fırtınası  Right_bar_bleue

Kişi sayfası
Kahkaha Fırtınası  Imgleft1/1Kahkaha Fırtınası  Empty_bar_bleue  (1/1)
Seviye:
Güçlük:
Kahkaha Fırtınası  Empty
MesajKonu: Geri: Kahkaha Fırtınası    Kahkaha Fırtınası  EmptySalı Haz. 29, 2010 9:37 am

Gülmekten Yıkıldım Varya Süper Laughing Laughing
yavuz123
Yeni Üye
Yeni Üye
yavuz123

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 27/06/10
Kahkaha Fırtınası  Fmfire10
Kahkaha Fırtınası  Left_bar_bleue1 / 9991 / 999Kahkaha Fırtınası  Right_bar_bleue

Kişi sayfası
Seviye:
Güçlük:
Kahkaha Fırtınası  Empty
MesajKonu: Geri: Kahkaha Fırtınası    Kahkaha Fırtınası  EmptySalı Haz. 29, 2010 9:40 am

Başkaları Da Vardmı ? Süpermiiş

Kahkaha Fırtınası
1 sayfadaki 1 sayfası